Jdi na obsah Jdi na menu
 


501st legie kapitola 14

11. 11. 2009

Kapitola 14:Ainkha a Kessel

Krayt byl na místě povýšen na velitele jednotky.Potíž byla, že jednotka byla ani ne poloviční, a to i když se vrátil raněný Smolař.Ani 501. už neměla odkud brát nové muže, a tak-k opravdu velké nelibosti všech vojáků-byla celá legie poslána na Kamino, kde měla dostat nové členy.To by nebylo nic špatného, jenže opravdu nové.Nováčky, kteří opravdové bitevní pole ještě neviděli.Spolu s jejich nástupem mohlo dobré jméno 501. zkončit v prachu.

I Codyho potkal tento osud, a byl z toho nadšený asi stejně, jako Héro.Následující dny budou jistě zajímavé, muset stále krýt nějaké „naleštěnky“(nováčky).

Se ztracenými vojáky se Krayt, Drsňák, Kecal, ani Smolař nijak zvlášť neznali, jen Flyiho ztráta byla pro ně těžkou ranou.A nutno podotknout, že mít nevzkušeného pilota mohlo zkončit i pro jinak ostřílenou jednotku tragicky.

Několik oddílů tedy právě letělo na svoji domovskou planetu, a až se vrátí, budou všichni zase v plném počtu.Pak se budou mít separatisti na co těšit, ať už si vyrobí kolik chtějí plecháčů.

* * *

Cesta na Kessel probíhala dost nudně.Mynock většinu z ní trávil neustálým vyptáváním. Ainkha byla naštěstí zjevně trpělivá.Klonovy tak řekla, že neví odkud pocházejí rodiče, jen že pracovali na Nal huttě, domovském světě huttů.Tam „slimejšům“ najednou přestali být dobří a už se vezli ve vězeňském transportu.Narodila se až na Kesselu, o měsíc později z ní však byl sirotek, v temných dolech nikdo moc dlouho nevydrží.Opatrovali ji v jistém centru, ve kterém bylo několik dětí s podobnou minulostí.Do dolů je obvykle nahnali až ve dvaceti letech, jí bylo nyní dvacet pět.Před čtyřmi lety odsud zmizela, spolu s jedním přítelem se probojovali z planety. Až na ten detail, že její zmíněný přítel měl hrudník na škvarek.Tolik k dávné minulosti.

Dále, v již bližší době se z ní podle jejich slov stala nájemná lovkyně lidí.To Mynock tak nějak vyhnal ze své hlavy, protože se mu to vůbec nelíbilo.Její poslední zakázkou byl trandoshanský otrokář, právě ten, co měl na povel centrum, ve kterém vyrostla.Takže ne jen dobře placená práce, ale také osobní pomsta.

A kdo vlastně chtěl smrt toho trandoshana?“zeptal se Mynock.

To nevím.Znáš to, agent, agenta, agenta...Ale asi měl něco společného se separatisty, řekla bych.“

Se separatisty?!Takže ty pracuješ pro sepáky?!“zhrozil se bývalý kapitán republikové jednotky.

Nepřímo.“zazubila se Ainkha.

Bezvadný.Ještě mi řekni že máš na lodi složenej oddíl řachanů.“

No, oddíl přímo ne...“začala s úsměvem.

Nechci vědět, kam tím míříš.A tu plechovku mi raději neukazuj, nebo ti jí sešrotuju...Mám to zkrátka v krvi.“oplatil jí úsměv.

Přesto byl odveden do zadní části lodi, kde „ve sklepě“ ležel jeden vypnutý droid. Mynock ten model určitě neznal, vypadal jako taková zlověstná verze Skywalkerova C-3PO.

Tady ho máme, E-998.Ale je radši, když se mu říká Devítka.“

Jo tak, proti takovýmhle plechovkám nic nemám.“

Myslíš proti těm, co nestřílej?“

Tak nějak.“

No, tak to si ho moc neoblíbíš...Jeho oblíbená je vestar-34, jaký používal Jango Fett.“

Mělas pravdu-tak toho si neoblíbím.“

Ještě pěknou chvíli diskutovali, přičemž se díky poslední poznámce dostali mimo jiné i na předlohu klonů-Jango Fetta.Mynock už se úplně zapomněl, jí by řekl i tajné kaminské kódy. To sice neudělal, ale bez výčitek Ainkhze povyprávěl o nejedné bitvě klonových válek.Zato měl možnost poslechnout si historky z podsvětí, ve kterém se jeho nová známá evidentně dost dobře vyznala.

Z rozhovoru je vytrhlo až hlasité pípání, to vyskakovali z hyperprostoru.Protáhlý světlý tunel nahradil normální prostor.Před nimi se objevil Kessel-bezůtešné kamenité místo, ovšem se zásobami toho nejcenějšího koření, které dolovaly tisíce otroků.

Tady to je.Hromadný hrob a zlatý důl v jednom.Navedu nás na přistání.“prohlásila Ainkha.Loď začala klesat a za dvě minuty se dotkla přistávací plochy.

Mynock si raději svlékl své brnění, v téhle společnosti vypadat jako voják republiky není pro zdravý příliš dobré.Blaster mu Ainkha ovšem nerozmluvila.A tak, jen s dýchacími maskami(důlní společnosti vyráběly na některých místech umělou atmosféru), vystoupili z lodi a směřovali k nejbližší budově.

* * *

Dva Acclamatory přistáli na plošině bičované deštěm.Na ní už čekal nastoupený oddíl vojáků v pozoru.O kus dál také slušná přehlídka techniky, od V-19, přes AT-TE po speedrmotorky.Všechny stroje byly naleštěné, jejich posádka stála vedle nich s hlavami hrdě vztyčenými.

Rampy Acclamatorů dopadly na zem, sešla po nich „delegace“ čítající deset mužů, mezi nimi například Héro, Hlídač, nebo také Rex.Nejváženější bojovníci 501. legie sestoupili, a poprvé po dlouhé době spatřili svůj domovský svět.A takové množství bratrů jedním pohledem už také dlouho neviděli.

Delegaci přišel naproti jeden ARC trooper.Zasalutoval a řekl: „Komandére 2133, vítejte doma.Vaši vojáci jsou připraveni.“ukázal na nastoupenou armádu.

Můžeš si ty formality odpustit, ARCčko.Mezi bratry.“

Výborně Héro.Takže to můžeme zkrátit.Jsem ti přidělen jako osobní ochranka, tohle jsou tví noví muži, a jako komandér máš možnost si oficiálně vybrat jméno.“vysypal ze sebe člen elitní jednotky.Sice si tím ubral něco ze své důstojnosti, ale skupině se hned líbil o něco víc.

To už je lepší.“Velitel si změřil nováčky pohledem. „Takováhle kupa naleštěnek najednou, to se jen tak nevidí.“

Cítím s vámi.“ušklíbl se pod přilbou ARC. „To jste ty bažanty neviděli zblízka.“

No, lepší než nic.Je jich tolik, že když budou všichni střílet stejným směrem, bude to stačit na armádu řachanů.Koneckonů jsme taky byli jako oni, před bitvou o Geonosis.“

To já jako ARC těžko chápu.Říkej mi Béčko.“představil se voják.

Výborně, doufám, že se tak nejmenuješ z důvodu schopností.“zasmál se Rex.Měl štěstí že přes vizor neviděl vražedný pohled, který na něj dopadl.

A vy jste kdo?“zavrčel ARC.

Někdo důležitej, vůbec to neřeš.“

Hej, vy dva!Budeme bojovat bok po boku, takže se raději kroťte!“umravnil oba podřízené Héro. „A mimochodem, k tomu oficiálnímu jménu.Použiju svoji přezdívku.Héro...“

* * *

Ainkha s Mynockem seděli v jedné staré, mizerné kantýně, plné nejrůznějších podivínů. Bývalému republikovému vojákovi to docela připomnělo Tattoine...

Dostali hlášku, že se jejich kořist často zdržuje právě tady.Neměli co na práci, tak to šli zkusit.Trandoshan tu sice nebyl, ale měli tu dobré alderaanské pivo, se kterým Mynock přišel poprvé do styku.A zachutnalo mu tak, že se nyní nebyl schopen ani rovně posadit, jak byl opilý.

Ainkha odešla zaplatit barmanovy, když se otevřely dveře a dovnitř vešli dvě bytosti.Zcela úmyslně nebylo použito slovo lidé, protože to byl jeden toydarian (ta okřídlená hmyzí bytůstka) a jeden rodian.Mynock se otočil a omámeně se na ně podíval-přičemž upadl ze židle, což vyvolalo smích v půlce kantýny.

Dva nově příchozí muži se také zasmáli a pak se šli usadit do kouta místnosti.Mynock se o ně už nestaral, když ho popadla něčí ruka a vytáhla ho zpět na židli.Uviděl Ainkhu, která, podle výrazu v obličeji, byla celá rozlícená.Ukázala na dvojici a tiše řekla: „Vidíš tyhle dva? Pracují pro našeho trandoshana.Mám to ověřené.Teď, kdybys laskavě přestal upoutávat na sebe pozornost...“

Tihle dva?“zeptal se Mynock hlasitěji, než bylo třeba.

Ach jo, asi jsem tě neměla učit to pivo...“povzdechla si lovkyně lidí. „Pojď.“

Mynock se sebral, potácivě popošel dva kroky, a pak by se opět poroučel k zemi, kdyby ho Ainkha nezachytila.Pak už ho raději držela celou cestu až ven.Tam mu nasadila masku a promluvila: „Hele, pokus se chvíli poslouchat.Ten toydarian je trandoshanův pilot, rodian otrokář.Obou si dost váží.Přes ně se možná dostaneme k...“najednou ztuhla.I Mynock najednou zpozorněl, pak uviděl, že v týle má zabořenou hlaveň.

Ale, ale, ale.Kohopak to tu máme?“cizinec otočil Ainkhu o stoosmdesát stupňů, pak jí dal pěstí, až ji omráčil. „Tuhle mrchu už nemůžu ani vidět.“vyprskl. „A co ty, vožralo?Helemese, dost zajímavej blaster, v těhle končinách...DC-15, to je drahá sranda.“Na to Mynockovi vyrval jeho pušku, kterou měl zavěšenou na zádech.

Klon konečně zaostřil, ale nespatřil nic užitečného.Kápě a dýchací maska zcela zakrývaly obličej neznámého.Soudě podle rukou to ale mohl být člověk.

Nenenenene!Nemusíš vstávat...Určitě ti...“Místo dokončení věty se ozvala rána, a následně se červeně zablesklo.Neznámému se kouřilo z hlavy, padl k zemi.

Ainkha vstala a zasunula blaster.Pak mrtvole vzala zbraně, jak jeho pistoli, tak Mynockovu DC-15.Oba pak odešli zpět k jednomu mizernému podniku, kde se ubytovali.

* * *

Anakin i Shaak-Ti se uklonili před radou jediů, v jejím zasedacím sále na Coruscantu. Mistryně se pak posadila na svoje místo.

Skywalkere, hlášení o boji na Tibrinu, ty podej.“vyzval mistr Yoda mladého rytíře.

Separatistické základny byli zničeny, spolu s jejich flotilou nových křižníků, mistře.“

Pak jsou tedy na místě gratulace.“prohlásil Mace Windu, přesto měl v hlase jakýsi nedůvěřivý podtón.

Jen...“

Skywalker chtěl zajisté říct, že ta superzbraň nám unikla.“přerušila Anakina Shaak-Ti.

A Grievous tam také nebyl, zdá se.“doplnil ji rychle.

Shaak-Ti, ty zklamala jsi nás.“konstatoval Yoda.

Odpusťte mé zklamání, mistři.“zklonila mistryně hlavu.

Pátrání po droidském generálovi, ty zbavena jsi.Jinde jedie zapotřebí je.“

Jak si přejete, mistře.“

Shaak-Ti, připrav svoje vojsko.Musíme odrazit separatisty na Taanabu, je tam vesmírná flotila obchodní federace.S trochou štěstí tam je místokrál Gunray.“předával svoje informace Ki-Adi-Mundi.

Anakin se začínal v duchu vztekat.Celá rada se zapojovala do rozhovoru, a na něj si nikdo snad ani nevzpomněl.Jenže bez vyzvání nesměl promluvit, ani odejít.A tak tam tak potupně stál a čekal, až se jeho nadřízení dohodnou.

* * *

Ainkha se z „hotelu“ vytratila ještě před úsvitem.Měla připravenou past na ty dva Guulrovy(trandoshan) posluhovače.Pořád tu měla pár dobrých známých, kteří nepracovali v dolech.

Proběhla několika uličkami, pak prošplhala bludištěm rozestavěné továrny.Tam si vyhlédla vysoko položené místo, na které si lehla.Vyndala sniperskou pušku, kterou si také přivezla ve svém arsenálu a zacílila na jeden dvoupatrový domek.

Před vstupními dveřmi stáli dva žoldáci.Tedy až doteď, než jim blasterem propálila hrudníky.Pak namátkově zkontrolovala okna, a sniperku vyměnila za dvě pistole.Nasadila harpuny a zacílila nad horní patro, kam jí tažné lano také dostalo.

Visíc vedle okna zastrčila jednu ze zbraní a volnou rukou nachystala omračující granát.Pak si stoupla na parapet, pustila i druhou pistoli a speciálním nástrojem vyřízla v oknu díru.Tou hodila dovnitř výbušninu, která se o vše postarala s pouhým tichým „pfumff“.

Tak, to by bylo...“zašeptala si sama pro sebe.Následně zapnula zápěstní komlink a sdělila: „Akce začíná, vezmi to zdola.“

Když se zespodu ozvalo několik výstřelů a bolestných zaskučení, vykopla zbytek okna a skočila dovnitř.Ocitla se v pokoji, ve kterém spal právě ten trandoshan, kterého hledala.Chtěla natáhnout blaster a zastřelit ho, jenže v ten moment někdo rozrazil dveře.Rodian.

Ainkha neváhala, a otočila zbraň proti novému protivníkovi.Ten vystřelil jako první, ale minul.Ona ne, z jednoho rodianova oka byla kouřící spálenina.

Kolik máš ještě kompliců, co?“zeptala se a s úšklebkem zabila svého někdejšího majitele.

Ozvalo se několik dalších výstřelů, než nahoru vyběhla jedna twi'lečka.Nebyla vůbec překvapená koho tam uviděla, právě naopak. „Už jsem myslela, že mi nepomůžeš, Ainkho.“

A bylo to snad třeba?Svoji práci jsi odvedla dobře, Laineko.“

Kde máš tu svoji posilu, kterou jsi slibovala?“

Ta leží na pokoji, a má pravděpodobně kocovinu.“ušklíbla se nájemná lovkyně.

* * *

Na Kaminu bylo již téměř vše připraveno k odletu několika legií, které zde přistály, když přišel nový rozkaz od rady jediů a Palpatina.

Doslovně zněl: „Kvůli nedostatku vojenských sil jsme se rozhodli, že musíme k válce začít přistupovat jinak.Droidi mají čim dál větší přesilu, máme příliš velké ztráty.Už si nadále nemůžeme dovolovat velké bitvy, v těch mají separatisté navrch.Jejich výhodou je množství. Musíme jejich armády rozervat na kusy, když je chceme porazit.Proto přišel mistr Windu s odvážným plánem:Rozdělit legie a prapory na menší části, které budou zasahovat na desítkách planet najednou.Droidi pak nějakou dobu nebudou schopni zorganizovat obranu...“

 Další slova už nikoho moc nezajímala.Důležité bylo, že to oni budou rozerváni na kusy, odděleni od přátel.Héro by měl mít největší oddíl, čítající tisíc mužů.Ostatní budou rozdroleni na jednotky, kupříkladu Rex a jeho rota Torrent, čítající momentálně asi sto padesát mužů, měli být samostatný úderný oddíl na menší akce.Samozřejmě jen na malé bitvy, koneckonců, sto padesát klonů nemohlo podniknout invazi na planetu.

Některé Acclamatory měli mít na palubě také třeba jen pět LAAT, zkrátka tenhle plán mohl zkončit jen fiaskem.Poloviční stavy armád nemohly být řešení.

Přesto se k tomu nikdo nevyjádřil na hlas, všichni začali nastupovat do křižníků.Byli koneckonců vojáci, myšlení museli nechat na vyšších místech.

* * *

Twi'lečka Laineka se ukázala být spřízněnou duší-také toužila někoho osvobodit z temných dolů mrtvého trandoshana.K čemuž se právě teď chystali.

Mynock měl to štěstí, že ho už přešla bolest hlavy a předsevzal se, že před bojem už nikdy nebude pít.Vrátil se ke své republikové zbroji, v lodi nechal jen helmu, a spolu se dvěma ženami se vydal k jejich cíli.

Když dorazili ke zmíněnému cíli, neviděli nic, co by poukazovalo, že tady ten cíl je.Jen jeden malý domeček asi tři na tři metry, to bylo to jediné, co tu bylo.Ainkhu to ovšem nevyvedlo z míry, přistoupila k malé budově a otevřela dveře.Před ní byli další, na těch byl ovšem knoflík a digitální ukazatel.Výtah.

Sjeli do hlubin, kde se těžilo to nejvzácnější koření-glitterstim, nutno podotknout, že vysoce nelegální.Muselo se neustále uchovávat v absolutní tmě, aby neztratilo svoje účinky. Proto zde nebyla žádná světla, trojice si musela nasadit infračervené brýle.

Vystoupili a rozhlédli se po chodbě, ve které se ocitli.Byla asi deset metrů dlouhá, ústila přímo do dolu samotného, kde stovky dělníků těžilo tuto známou a cennou obchodní komoditu.

A v cestě stáli dva gamorreani.Duo žen naráz vytáhlo pistole, a než mohl zamířit Mynock, strážní už leželi na zemi.Tím jim před očima zmizely miliony kraditů, jak již bylo řečeno, světlo koření znehodnocovalo, a paprsky světlo nakrátko vydávaly.

Otroci se ohlédli, co se to děje.Bylo jich asi padesát, ti všichni byli svého času trandoshanovým majetkem.

Váš pán je mrtev, máte příležitost uprchnout!“zvolala Ainkha, když odstřelovala dozorčího.Pak nastalo ticho, asi na dvě sekundy.Než dav začal jásat ve všech jazicích, a hrnout se k výtahu.Trio tam projistotu nastoupilo jako první, aby nezůstali tady dole.

Až moc jednoduchý...“prohodil Mynock.

Nebo se, teprve to za...čne...“Lainece se z tváře vytratila všechna modrá barva, nahradila ji téměř bílá.To poté, co dojeli nahoru, a otevřeli dveře.Mířilo na ně totiž pět blasterů, patrně ochranka.

Ruce nad hlavu, k zemi!“volal její velitel.Uposlechnout napadlo asi jen dva otroky z deseti osob, které výtah pojmul.Zbytek se s válečným pokřikem vrhl vpřed-a mrtvý padl k zemi.Ochranka už měla za sebou nějakou tu praxi, jak se zdálo.

Laineka, Ainkha i Mynock takřka najednou sestřelili každý jednoho protivníka, další dva se již ztihli krýt.Každý po svém se tedy dostal z výtahu(nepoužito slovo odešel, protože Mynock udělal kotoul vpřed), a začal střílet.

Praxe, nepraxe, přečíslená ochranka neměla šanci.Za dvě sekundy již ležela prostřílená na zemi.

Mnoho otroků však bylo zabito, a Laineka mezi mrtvými poznala i dva své známé. Ainkha to vzala prakticky-všichni tam dole dostali šanci, teď odsud mizíme.Asi s touto myšlenkou zanechala brečící spolubojovnici na místě a spolu s Mynockem se hnala pryč.

* * *

Tesák se svou V-19 prolétával bitevní vřavou.Byl jedním z republikových letců 501. legie, který měl být v novém „zmenšeném oddíle“ odeslán mezi prvními zpět na bitevní pole.Tak se i stalo, a nyní se snažili zlikvidovat Grievousovo osobní loď, kterou byla momentálně jedna ze separatistických fregat.Samozřejmě ji kromě mnoha stíhačů chránily i stejné lodě, jako ona sama.Byli i s vlajkovou fregatou tři.A to proti dvěma republikovým klínovitým obrům třídy Venator, jimž se také říkalo jedi cruiser(jedijský křižník).

V tomto oslabení létal se svým malým strojem Tesák, který dostal na starost svoji eskadru, a značně si užíval, že ji může komandovat, zvláště pak Víra.Tedy až dokud mu jeho muži nezačali umírat.To se zas stal řadovým vojákem a zuřivě drtil supy a tri-fightery na padrť.

Vývrtkou směřovanou lehce doprava unikl raketě a několika výstřelům, pak prudce zatočil doleva, zabrzdil a pálil...Podle očekávání, droid mu na trik skočil, a doplatil na to „funkčností“(protože životem se říci nedá).

Náhle, zrovna když se jal pomáhat dalšímu republikovému stíhači, mu zapípal palubní hologram.Když ho zapnul, objevil se před ním klonoví voják v pozoru.Ten spustil: „Tady

OP-514, Mynock.Jsem od jet trooperů, můžete mě prosím zkontaktovat s někým od nich?“

 Eh, obávám se, že to nepůjde.“řekl.Přestal se ovšem soustředit na bitvu, za což málem zaplatil živote.Zachránil ho Vír, který zničil původně pronásledovaného supa.

 Hej, Tesáku, nevykecávej se tam a bojuj!“prohlásil jeho přítel.

A proč ne?“pokračoval hned Mynock.

Um...Protože tady jet troopeři nejsou, vojáku.Kde jsi byl poslední dny?“

No, to se špatně vysvětluje.Poslyš, určitě jsem se nespletl?Jsi z 501. legie?“

To mě chceš urazit?Samozřejmě že jsem!“

Tak kde jsou zatraceně vaši jet troopeři?!“

To teď opravdu nevím, víš, nevim kdo jsi, ale jako bratrovi ti říkám: Jdi teď k čertu, jestli to nevíš, tady je bitva!“

Opakuji naposledy:Co se to děje?!“

Tak hodně zkráceně.Palpatin z většiny praporů a legií nadělal malé skupiny, abychom pokryli všechny četné droidské útoky.Teď, když dovolíš, jdu sestřelovat supy!“

Ano...“Nutno podotknout, že klon na hologramu vypadal dost vyjeveně, zaskočeně.

Tesák zakroutil hlavou.Nevěděl, o co jeho bratrovi šlo, ale teď nebyl čas to rozebírat.Bitva nečekala.Droidi také ne.

* * *

Mynock se se skelným pohledem posadil na sedadlo kopilota.Sundal si helmu a zeptal se osoby vedle sebe: „Slyšela jsi tu zprávu?“

Ainkha to potvrdila.

Co to s naší armádou udělali?“ptal se nevěřícně bývalý republikový kapitán.

No, možná je to chytrý tah...“

Chytrý???Oslabit vojáky o dvě třetiny je chytrý tah?!“

Ale droidi mají přesilu.Republika by neměla nechat na holičkách žádný z napadených světů, tohle je jediný způsob, a ty to víš.“

No, doufejme, že kancléř dobře ví, co dělá.Vkládám důvěru v mé přátele a jedie.“

Dobře děláš, kromě toho...“podívala se mu do očí. „...To už teď není tvoje starost.Už nejsi ve službách senátu.“usmála se na něj.

No jo...když, nemůžu na ně nemyslet.“Chvíli se neurčitě rozhlížel kolem sebe. „Aspoň že jsme vypadli z Kesselu.Máš nějaký konkrétní plán, kam půjdeme?“

No,“zazubila se, „co nejdál od zákona, jak mě znáš.“

* * *

Zalez, amatére!“strhl Rex jednoho nováčka zpátky za kryt, tvořený zbytkem separatistického tanku.Héro naproti se zasmál a řekl: „Nepřípomíná ti to Geonosis?“

Rexova rota Torrent, stovka mužů z komandérovo osobního oddílu a především generál Skywalker a generál Kenobi.To byla tato útočná jendotka, která čelila tisíci bitevních droidů.A ještě byla veselá.

Vtipálku.Náhodou už jsi zapomněl, že na Geonosis ale taky polovina nás, naleštěnek zařvala?“připomněl Héro svůj první boj.

Ale byla sranda.“zazubil se Rex.

Droidí linie postupovala.Klony měli za úkol udržet jednu ulici města na planetě Christhopsis, za tímto účelem sestavili barikádu z poražených nepřátel a nyní ji bránili.To značně snadňovala dalekonosná těžká děla, likvidující polovinu nepřátel.

Tak jo, jet troopeři by už měli skákat z těch prokletých mrakodrapů.“

Souhlas, nevim, co je zdržuje...“

* * *

Krayt a Drsňák předstoupili před třicítku jet trooperů, kterým půl na půl veleli.Nad nimi byli pochopitelně Héro, oba jediové, a až dorazí, tak také komandér Cody. Momentálně ale veleli oni, a ne ostřílenému týmu, na jaký byli zvyklí, ale bandě naleštěnek.

Takže, vy veteráni to už znáte, pro nováčky následující: Skočíme z tohohle vysokýho baráku, zapneme jet packy-na tenhle bod nezapomínejte- a tam dole sešrotujeme řachany. Nějaké otázky?“

Když jedinou odpovědí byl tlumený smích a několik přikývnutí, bez dalších slov skočili oba velitelé přes římsu mrakodrapu.Spokojeně zjistili, že je všichni následují.Problém nastal až v místě, kde se měli zapínat jet packy a i přes úsměvné varování měli někteří nováčci spožděné zapnutí.jenže s tím se počítalo a výšková čára byla posunuta o trochu výš, než bylo třeba.A tak všichni pro začátek přežili.Rozhánění droidů mohlo začít.Tato část knihy končí tam, kde seriál Klonové války začíná.A tam, kde Klonové války končí, opět nastupuje...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 breaks CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaNom, 14. 12. 2017 1:32)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.